GYKM-10100 Hydraulisk døråpner
Kort beskrivelse:
Produktdetaljer
Produktetiketter
Modell: GYKM-10/100 hydraulisk døråpner
Modell: GYKM-10/100
Søknad:
GYKM-10100 Hydraulisk døråpner
Teknisk spesifikasjon
Spredningskapasitet
10 tonn
Bredde
100 mm
Driftstrykk
63 MP
Slangestørrelse
Lengde: 3 m
Utvendig diameter: 13,5 mm
Innvendig diameter: 5 mm